PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سخنی با دوستان مجازی

hasangol
05-01-2023, 07:14 PM
با سلام و احترام.

سالهای مدیدی است که از عمر فورومها میگذرد و برای قدیمیها نوستالوژی محسوب میشود بعد از سالها برای تجدید خاطرات در اینجا گرد هم جمع شده ایم و یاد خاطرات و دوران گذشته را بیاد میاوریم و حق دوستی با یارانی که حق استادی بر گردن ما دارند و از مطالب و نوشته هایشان بهره مند شده ایم را گرامی بداریم ودر مقابل حس والای انتقال دانش وتجربه وتلاش این عزیزان ماندگار در دنیای مجازی سر تعظیم فرود میاوریم . شاید بدین وسیله ادای دین کرده باشیم.

امیدوارم این فورم با بهره گیری از تیم مدیریتی قوی و استفاده از مدیران کارآزموده و با دانش با رعایت اصول اخلاقی محیطی گرم و صمیمی و متنوع جهت تحقق اهداف خود که همانا ارتقا علم و دانش هموطنان خود می باشد قدمی هر چند کوچک برداشته باشد و این امر تنها در سایه حمایت های شما عزیزان از سایت و مشارکت در بحث ها و گفتگوها و انتقال دانش خود به دیگران میسر خواهد بود

دوستان عزیز قدیمی و جدید بفکر راه حل و پیشنهاد سازنده ای باشید که فروم را پربارتر کرده و به سطح کیفی فروم کمک کنند
تا از این جمع صمیمی و ارتباط و انتقال اطلاعات همه لذت ببرند.

تفاوت فوروم با گروههای تلگرامی و غیره خیلی زیاد است.
در فوروم مطالب طبقه بندی و در تاپیک های مرتبط همواره در دسترس است و مراجعه به مطالب قدیمی اسان است.و موضوعات هم ماندگار هستند
البته ادمین محترم و وبمستر هم در خصوص بک اپ دیتابیس دقت لازم را داشته باشند که یکی از افت های فورومها است.
احتمال فیلترینگ هم در نظر گرفته شود .و چند دامین مرتبط هم در نظر بگیرید.

پرحرفی شد. یه عنوان یک علاقمند چنین انجمن هایی خواستم تجربیات و نقطه نظراتم را جهت بهبود چنین انجمن هایی بازگو کنم.
امید که همیشه در اهداف خود موفق و پیروز باشید

Dr.Sat
05-03-2023, 04:25 PM
واقعا یادش بخیر چه دورانی بود و امیدوارام دوستان دوباره جمع شود و بیاد گذشته فروم تقویت کنند.
بنظر من انجمن خیلی بهتر از تلگرام است و همه چیز در دسترس است

خواهشن این فروم را نگه دارید

hasangol
05-03-2023, 08:32 PM
واقعا یادش بخیر چه دورانی بود و امیدوارام دوستان دوباره جمع شود و بیاد گذشته فروم تقویت کنند.
بنظر من انجمن خیلی بهتر از تلگرام است و همه چیز در دسترس است

خواهشن این فروم را نگه دارید

درود.
اندک اندک جمع دوستان میرسند . و یک تاپیک در بخش ازاد برای دوستان قدیمی ایجاد میکنیم.
دود از کنده بلند میشود . دوستان قدیمی میتوانند تکانی به پربار شدن فوروم بدهند